Počet položek: 0 0,00 Kč

GARANCE - nakupujte bez obav

Garance - Objednávejte bez obav, obchodní podmínky plně v souladu s právním řádem ČR

dTest obchodní podmínky | www.fondo.cz

Spokojenost zákazníků není pro nás prázným pojmem a je pro nás vždy absolutní prioritou. Naší snahou je na garantovat Vaše práva, která pro nás nekončí okamžikem, kdy se rozhodnete poctit nás Vaší přízní a zakoupit zboží v našem e-shopu.

Získání Osvědčení obchodních podmínek organizace dTest nás zavazuje postupovat i v dalších okamžicích nad rámec záruk daných zákonem, hodnocení dTestu je toho důkazem.

Velmi si vážíme dlohodobě příznivého hodnocení našich služeb zákazníky na portálu Heuréka.

Hodnocení Vás, zákazníků, je pro nás důležitou zpětnou vazbou, která nám umožňuje neustále pracovat na zlepšování služeb. Pozitivní recenze našich zákazníků jsou pro nás závazkem do budoucna.


Využijte možnost dopravu zdarma

E-shop fondo.cz nabízí možnost dodání zboží ZDARMA vlastní dopravou při objednávce zboží nad 7.800,-Kč.

Hlavním sortimentem našeho e-shopu jsou podlahy, a přestože se jedná o zboží poměrně logisticky náročné, díky své vysoké hmotnosti, nabízíme Vám možnost dopravy ZDARMA při zachování velmi příznivých cen nabízeného zboží. Tato nabídka se týká objednávek veškerého zboží z celého e-shopu (nejen podlah) v celkové hodnotě zboží nad 7.800 Kč vč. DPH 21%. Služba je zajištěna v rámci České republiky provozovatelem e-shopu fondo.cz a je nabízena jako alternativa k přepravě smluvními přepravci. Termín dodání zboží je sjednáván se zákazníkem individuálně, zpravidla v řádu dnů (5-10 pracovních dní; v této lhůtě není započtena lhůta dostupnosti objednaného zboží ve skladu), a bývá stanoven s ohledem na aktuální vytíženost provozovatele.

Upozornění:

  • vykládka zboží probíhá k prvním dveřím; např. vynesení do pater či odnos do vzdálenějších prostor (garáž, sklep, zahrada, kůlna) nelze vyžadovat

  • vždy je nezbytná aktivní pomoc při vykládce ze strany zákazníka (z důvodu těžších a objemnějších zásilek)

  • zboží je službou fondo economy dodáváno ve všední dny, a to během celého dne - podobně jako jinými smluvními dopravci. Den a čas dodání je stanoven ze strany provozovatele, a to obvykle den před dodáním.

V platnosti samozřejmě nadále zůstává možnost dodání zboží smluvními přepravci za úplatu, s termínem dodání následující pracovní den po expedici zboží.

Související informace:

Pro dodání zboží do Slovenské republiky je sjednávána individuální cena dopravy. Pro zjištění konkrétní ceny přepravného na Slovensko nás kontaktujte.